Пісковловлювачі

Пісковловлювачі – пристрої які застосовуються в системі водовідведення поверхневих вод. Піскоуловлювач використовується з метою початкового очищення стічних вод від крупного сміття, піску та іншого забруднення перед їх додатковою обробкою або випуском в каналізаційну систему. Таким чином пісковловлювач запобігає засміченню. Наприклад, він може встановлюватися в кінці лінії дренажних прийомників, на містах їх під’єднання до колектора чи каналізації.

Пісковловлювачі PERFECTOR призначені для затримання мінеральних суспензій, головним чином піску від 0,2 мм і більше. В результаті затримування піску покращуються умови експлуатації для наступних установок. Легкі частинки органічного походження залишаються в пісковловлювачах і потім видаляються з них гідроелеваторами (струменевими водними насосами), шнеком або вручну.

Робота пісковловлювача побудована на використанні гравітаційних сил. Конструктивно він преставляє собою резервуар з рядом отворів, які призначені для сполучення з дренажними лотками чи каналізаційними установками. Також пісковловлювачі PERFECTOR можуть комплектуватися корзиною для забору сміття, що відчутно полегшує їх прочищення. З верхньої сторони піскозбірники, як правило, для безпеки накривають гратами.

нефтеуловитель и пескоуловитель

Хоча навколо карантинний режим, та ми не сидимо склавши руки! Під час карантину наші спеціалісти презентували нові моделі пісковловлювачів PERFECTOR. Якщо вас це цікавить, то звертайтеся до нас за детальними консультаціями та ціновими пропозиціями.

назад до вибору продукції