Наше Виробництво

Виробництво станцій повної біологічної очистки PERFECTOR, або інших ємностей з поліпропілену для очистки води (пісковоловлювачів, нафтовловлювачів, жировловлювачів) – це складний і відповідальний процес. Це поєднання нових технологій та роботи досвідченого персоналу нашої компанії IMPools.

Все починається з виготовлення самої конструкції, а далі (залежно від виду продукції) відбувається індивідуальне дооснащення системи. Можна трохи зазирнути за лаштунки та ознайомитися, як відбувається створення автономної каналізації за індивідуальним замовленням:

Після закінчення виробничого процесу і необхідного тестування працездатності системи, продукція доставляється до місця призначення за допомогою спец. транспорту.

Розміщення установки – підземне. Обладнання встановлюється в пластиковому контейнері на кришці надбудови або в іншому приміщенні. У будь-якому випадку його потрібно ставити там, де не попадають прямі сонячні промені та атмосферні опади.

Обладнання повинне бути встановлене на відстані не більше 10 метрів від установки. Глибина закладення установки залежить від глибини закладання підвідного трубопроводу, місцевих норм глибини промерзання ґрунту і визначається проектом.

Монтаж і установка на території замовника станції повної біологічної очистки чи інших установок PERFECTOR відбувається в найкоротші термни, за умови попередньої земельної підготовки та вимурованої бетонної подушки. Обов’язковою умовою здачі об’єкту “під ключ” є проведення на місці пуско-налагоджувальних робіт.

Вся наша продукція відповідає нормам санепідемстанції, має всі необхідні сертифікати, тому всі об’єкти без проблем отримують дозволи та вводяться в експлуатацію.