Схеми підключення автономної каналізації

Підключення станцій повного біологічного очищення PERFECTOR (залежно від вимог) можливо здійснити в декількох варіантах:

Простий відвід очищених стоків у дренаж або канаву

Базова схема підключення автономної каналізації дуже проста, якщо використовується простий відвід очищених стоків у 1️⃣ дренаж або 2️⃣ канаву. Для забезпечення потреб невеликого будинку на 2-4 чоловік, достатньо станцій повної біо-очистки BIO-S2 або BIO-S4!

Відвід стоків з накопичувальною ємністю для води

Схема підключення автономної каналізації з накопичувальною ємністю для води, яку можна використовувати в господарстві. Відвід очищених стоків відбувається у 1️⃣ дренаж або 2️⃣ канаву. Аналогічно, для потреб невеликого будинку на 2-4 чоловік, достатньо станцій повної біо-очистки BIO-S2 або BIO-S4!

Відвід очищених стоків при високих грунтових водах

У випадку наявності високих грунтових вод, схема підключення автономної каналізації включає в себе додаткову обмуровку всіх поліпропіленових ємностей та застосування для відкачування спеціального дренажного насосу.

Схема відводу стоків з запасним екстренним зливом

Схема підключення автономної каналізації з запасним екстренним зливом для запобігання непередбачуваного витоку на ділянку. Відвід стоків відбувається у 1️⃣ дренаж та при переповненні у 2️⃣ канаву. Для потреб будинку на 6-8 чоловік, достатньо станції повної біо-очистки BIO-S8!

Схема підключення з винесеним прийомним відсіком

При значній відстані до біо-очистки та сильному зниженні рівня труб використовується винесений прийомний відсік. Відвід стоків відбувається у 1️⃣ дренаж, 2️⃣ канаву або також можливо влаштувати 3️⃣ екстренний злив

Схема підключення жироуловлювача, Схема підключення нафтоуловлювача, Схема підключення піскоуловлювача, Схема підключення додатковий ємностей

Підключення до системи жировловлювачів, нафтовловлювачів, пісковловлювачів чи інших поліпропіленових ємностей є більш простою, та залежить від конкретних умов застосування даних установок