ВІДВІД ОЧИЩЕНИХ СТОКІВ У КАНАВУ
Базова схема підключення автономної каналізації дуже проста, якщо використовується простий відвід очищених стоків у канаву. Доцільний варіант для використання тоді, коли технічна вода (очищена вода з автономної каналізації) відводиться саме в протічну канаву і не застоюється там. Для забезпечення потреб невеликого будинку на 2-4 осіб, достатньо станцій повної біоочистки BIO-S2 або BIO-S4!
ВІДВІД ОЧИЩЕНИХ СТОКІВ У ДРЕНАЖНЕ ПОЛЕ
Відведення води з автоматичної каналізації біля будинку у дренажне поле використовують тоді коли немає можливості зробити відвід води одразу у стічну канаву. Крім того, що це часто єдиний варіант відводу води, він ще має ряд переваг:
- підвищена екологічність. Вільний повітрообмін сприяє створенню умов для життєдіяльності аеробних бактерій, які доочищають стоки
- висока місткість, що дозволяє робити одночасно великий викид води з очисної споруди
- при потребі можна масштабувати дренажне поле, укладаючи їх в ряд чи в декілька рядів
- висока міцність каркаса. Витримує навантаження автомобільного транспорту
ВІДВІД ОЧИЩЕНИХ СТОКІВ З НАКОПИЧУВАЛЬНОЮ ЄМНІСТЮ
Схема підключення автономної каналізації з накопичувальною ємністю для води, яку можна використовувати для поливу або як технічну воду
В накопичувальну ємність можуть відводитись дощові опадиВІДВІД ОЧИЩЕНИХ СТОКІВ ПРИ ВИСОКИХ ҐРУНТОВИХ ВОДАХ
У випадку наявності високих ґрунтових вод, схема підключення автономної каналізації включає в себе додатковий відвід в септик (накопичувальну ємність), звідки відбувається перепомповування води у доступне місце для зливу.
ВИКОРИСТАННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ
Такий принцип під’єднання каналізаційної насосної станції (КНС) з автономною каналізацією використовується у випадках коли стоки з будинку не можуть відводитись самопливом до автономної каналізації.
Стоки зливаються в приймальну частину і не просочуються в ґрунт завдяки наявності щільної прокладки. Потім примусовим способом під тиском (за допомогою насосів) перекачуються по трубопроводу до автономної каналізації. Дана схема актуальна там, де є потреба в перекачуванні стоків на очисні споруди по напірним трубопроводам. Це може стосуватись систем зливової, промислової та господарсько-побутової каналізації. Очищена вода в подальшому переміщається до водойм або спеціальних резервуарів і може використовуватись у господарських цілях
ВИКОРИСТАННЯ В КОМПЛЕКСНОМУ РІШЕННІ
Схема під’єднання очисних споруд від PERFECTOR для комплексного розв’язання задач очищення води. Окрім автономної каналізації в схемі використано: жировловлювач, нафтовловлювач, пісковловлювач та септик.
З кухні вода насичена жирами відводиться для очищення в жировловлювач, а звідти для доочистки поступає в автономну каналізацію. Після цього відводиться у септик. З туалетів автозаправки вода поступає безпосередньо в автономну каналізацію. Проходить очистку і відводиться в септик. З автомийки вода з піском та залишками паливно-мастильних речовин надходить спочатку в піскоуловлювач, де залишається грубий осад. Потім переливається в нафтоуловлювач, де за допомогою спеціального фільтру очищується від паливно-мастильних речовин. Після очищення вода надходить в септик. Накопичена вода в септику відводиться в дренажну систему чи канаву.