Нафтовловлювачі

Нафтовловлювачі PERFECTOR – установки очистки стоків від нафтопродуктів (їх ще називають сепараторами нафтопродуктів). Такі нафтоуловлювачі використовуються для вловлювання та забору із забруднених стоків нафтопродуктів та інших завислих речовин методом фільтрування та відстоювання. Сепаратори нафтопродуктів PERFECTOR можуть використовуватися на автомийках, автозаправках, промислових підприємствах, складських комплексах та будь-яких об’єктах, де існує значна ймовірність забруднення дощової та талої води нафтопродуктами.

В роботі сепаратора нафтопродуктів PERFECTOR застосовується принцип механічної очистки рідини. Забруднені стоки надходять у перше приймальне відділення нафтовловлювача, де вони відстоюються, а тверді частинки (опале листя, залишки грунту, побутове сміття) опускаються на дно. У цій камері можна монтувати тонкошарові блоки, які застосовуються для пришвидшення процесу відстоювання.

Після відстоювання рідина проходить крізь коалесцентні фільтри, в яких частки нафти укрупнюються природнім шляхом за рахунок їх меншої густини в порівнянні з водою. Далі вони піднімаються на поверхню, утворюючи характерну плівку. Відстій у тонкошаровому просторі проходить за протитоковою схемою. Забір нафтових часток в цьому відсіці здійснюється на поверхні, по мірі накопичення.

На наступному кінцевому етапі рідина очищюється у блоці з пінополіуретановими (полімерними) фільтрами – забрудники проникають та затримуються у порах фільтруючого рематеріалу завдяки своїм гідрофобним властивостям. Очищена вода виводиться в дренажну систему або в зливну каналізацію. Якщо необхідно додаткове очищення стічних вод, то їх необхідно додатково пропускати через сорбційний блок.

Переваги нафтовловлювачів PERFECTOR:
1 Ефективність. Наші очисні установки здійснюють фільтрацію шкідливих домішок без додаткового використання насосів чи хімічних речовин.
2 Доступність. Ціна сепараторів нафтопродуктів зовсім незначна порівнюючи їх корисність на виробництві, для господарських потреб та оточуючого середовища.
3 Практичність. Виділені та накопичені домішки осідають у спеціальних камерах, звідки їх дуже зручно вибирати в спеціальний очисний контейнер.
4 Екологія. Очищення води перед її наступним застосуванням запобігає забрудненню нафтою річок, водойм та грунтових шарів.
5 Невибагливість. Для установок очищення PERFECTOR не потрібно трудозатратного і дорогого обслуговування.

Хоча кругом карантин, та ми на місці не стоїмо. За час карантину ми змогли розробити та презентуємо вдосконалені нафтовловлювачі PERFECTOR. Якщо вас зацікавили ці вироби, ми готові надати вам всю необхідну консультацію та зробити документальний супровід.

назад до вибору продукції