Нафтовловлювачі

Нафтовловлювачі PERFECTOR – установки очистки стоків від нафтопродуктів (їх ще називають сепараторами нафтопродуктів). Такі нафтоуловлювачі використовуються для вловлювання та забору із забруднених стоків нафтопродуктів та інших завислих речовин методом фільтрування та відстоювання. Сепаратори нафтопродуктів PERFECTOR можуть використовуватися на автомийках, автозаправках, промислових підприємствах, складських комплексах та будь-яких об’єктах, де існує значна ймовірність забруднення дощової та талої води нафтопродуктами.

В роботі сепаратора нафтопродуктів PERFECTOR застосовується принцип механічної очистки рідини. Забруднені стоки надходять у перше приймальне відділення нафтовловлювача, де вони відстоюються, а тверді частинки (опале листя, залишки грунту, побутове сміття) опускаються на дно. У цій камері можна монтувати тонкошарові блоки, які застосовуються для пришвидшення процесу відстоювання.

Після відстоювання рідина проходить крізь коалесцентні фільтри, в яких частки нафти укрупнюються природнім шляхом за рахунок їх меншої густини в порівнянні з водою. Далі вони піднімаються на поверхню, утворюючи характерну плівку. Відстій у тонкошаровому просторі проходить за протитоковою схемою. Забір нафтових часток в цьому відсіці здійснюється на поверхні, по мірі накопичення.

На наступному кінцевому етапі рідина очищюється у блоці з пінополіуретановими (полімерними) фільтрами – забрудники проникають та затримуються у порах фільтруючого рематеріалу завдяки своїм гідрофобним властивостям. Очищена вода виводиться в дренажну систему або в зливну каналізацію. Якщо необхідно додаткове очищення стічних вод, то їх необхідно додатково пропускати через сорбційний блок.

Переваги нафтовловлювачів PERFECTOR:

1 Ефективність. Наші очисні установки здійснюють фільтрацію шкідливих домішок без додаткового використання насосів чи хімічних речовин.

2 Доступність. Ціна сепараторів нафтопродуктів зовсім незначна порівнюючи їх корисність на виробництві, для господарських потреб та оточуючого середовища.

3 Практичність. Виділені та накопичені домішки осідають у спеціальних камерах, звідки їх дуже зручно вибирати в спеціальний очисний контейнер.

4 Екологія. Очищення води перед її наступним застосуванням запобігає забрудненню нафтою річок, водойм та грунтових шарів.

5 Невибагливість. Для установок очищення PERFECTOR не потрібно трудозатратного і дорогого обслуговування.

6 Компактність та герметичність конструкції.

7 Простота монтажу.

8 Термін експлуатації від 25 років.

Нафтовловлювачі, нафтоуловлювачі або сепаратори нафтопродуктів – пристрої, що очищають стічні, талі та технологічні води від завислих речовин, масел та частинок нафтопродуктів завдяки процесам багатоступінчастої фільтрації та відстоювання. Сепаратор нафтопродуктів відноситься до приладів, які призначені для механічного очищення води. Незамінні на територіях із загрозою забруднення нафтопродуктами. Наприклад, станції для заправки автомобілів, автомийки, майстерні для авто, автостоянки, дороги, аеропорти, порти.

Агрегат нафтовловлювача є водонепроникним і являє собою резервуар циліндричної форми, який виробляється з поліпропілену. Об’єм нафтовловлювача розділений кількома перегородками на відсіки із системою тунелів. Усередині нафтовловлювача розташований коалесцентний фільтр і пісковловлювач, на сорбуючій речовині якого залишаються шкідливі домішки. На вході пристрою розміщена горловина, а на виході знаходиться труба для з’єднання вхідної та вихідної труб до каналізаційних мереж.

Нафтовловлювач

Відповідно до типу конструкції нафтовловлювачі поділяються на горизонтальні, радіальні та багатоярусні моделі. Найбільш популярні горизонтальні сепаратори. Конструкція кришки нафтовловлювача розроблена таким чином, що ніякий запах не потрапляє назовні і в той же час вона забезпечує легкий доступ для видалення бруду.

Принцип роботи нафтовловлювача базується на правилах гравітації та сепарації та не потребує джерел енергії. Самопливом вода потрапляє у пристрій сепаратора нафтопродуктів, де проходить через усі відсіки нафтовловлювача. У технологічних камерах відбувається відділення стоку від нафтопродуктів та відстоювання води. Через різницю щільності з водою, нафтозабруднювачі виринають на поверхню і утворюють плівку. Потім нафтовмісні матеріали затримуються фільтром, де механічно видаляються, а стік води прямує в каналізацію.

Експлуатація нафтовловлювачів проста та не вимагає багато часу. Необхідно лише періодично видаляти забруднення та очищати фільтруючий елемент. Щокварталу при використанні насоса, сорбуючих матів або електричного скімера проводиться чистка фільтра від нафтопродуктів, а чистою водою щорічно промиваються сітчастий фільтр, а фільтр – раз на два роки. Нафтопродукти видаляють ручним способом у міру заповнення ємності накопичувача.

Нафтовловлювач

До основних переваг використання нафтовловлювачів відносять:

  • високу ефективність;
  • цінову доступність;
  • практичність;
  • екологічність;
  • невибагливість;
  • компактність та герметичність конструкції;
  • простоту монтажу;
  • термін експлуатації від 25 років.

Спеціалісти компанії Perfector допоможуть вам вибрати найбільш підходящу модель сепаратора нафтопродуктів з урахуванням продуктивності пристрою, особливостей монтажу та ваших фінансових можливостей. Також для покращення якості очищення стічних вод ми рекомендуємо використовувати додатково сорбуючі мати для нафтопродуктів, вбудований запасний байпас для перенаправлення потоку, автоматизований блок для контролю ступеня забруднень, блок для забору проб, скіммер для відкачування нафтопродуктів.

Хоча кругом карантин, та ми на місці не стоїмо. За час карантину ми змогли розробити та презентуємо вдосконалені нафтовловлювачі PERFECTOR. Якщо вас зацікавили ці вироби, ми готові надати вам всю необхідну консультацію та зробити документальний супровід.

назад до вибору продукції