Ємності

Ємності PERFECTOR для води та інших рідин мають дуже широке примінення там, де є потреба в зберіганні і запасанні. Використання поліпропіленових ємностей дуже поширене в промисловості та побуті, в багатьох сферах примінення. Різні галузі застосування вимагають воду різного ступеня очистки та якості. Наприклад, для пластикового резервуару з технічною водою не є критичною повна відповідність всім санітарним нормам, що є обов’язковим для води, яка використовується для споживання.

Зазвичай поліпропіленові резервуари розміщують зверху на землі, проте інколи є необхідність опустити дані пластикові ємності в землю на різну глибину. Для останнього варіанту необхідні особливі умови при установці. По-перше – це формування спеціального котловану, далі виготовлення основи з щебеню, з наступним заливанням бетоном. Лише після завершення вищезазначених робіт можна монтувати ємність. Вона має бути з додатковими ребрами жорсткості, тому що на такий резервуар буде впливати тиск грунту.

ёмкость из полипропилена

Листовий поліпропілен відомого німецького виробника Rochling з якого виготовляються ємності PERFECTOR є найоптимальнішим матеріалом. Він використовується для зберігання води в харчовій промисловості. У наших водних резервуарах, можна накопичувати і тримати як технічну, так і питну воду. Ємності для зберігання питної води можна легко вирізнити по синьому кольору забарвлення. Він захищає резервуар від ультрафіолетового-випромінювання та зупиняє формування специфічного запаху.

назад до вибору продукції