Про нас

Компанія IMPools на протязі декількох років займається виробництвом, установкою і обслуговуванням поліпропіленових виробів. Під торговою маркою PERFECTOR ми виготовляємо і встановлюємо біо-очисні споруди, жировловлювачі, нафтовловлювачі, пісковловлювачі та інші ємності з поліпропілену. Завдячуючи передовому європейському обладнанню та новітнім технологіям, наша компанія з року в рік збільшує виготовлення та будівництво товарів з інтегрального листового поліпропілену.

Інколи потрібно річ, яку просто так, в магазині не купиш. Наша компанія створює багато проектів під індивідуальне замовлення. Це можуть бути:

  • великогабаритні та малі ємності;
  • харчові ємності;
  • пожежні ємності;
  • бочки;
  • спеціальна мебель;
  • інші складні конструкції.

Від Вас необхідне лише правильно поставлене завдання, а все інше це вже наші клопоти!
Якщо немає можливості транспортувати виріб чи внести його до приміщення – це теж на проблема. У нас є можливість мобільного виготовлення будь-яких речей на місці встановлення.

Можете бути впевненими у якості очисних споруд ТМ PERFECTOR. Наша компанія дає гарантію на свої вироби як в цілому, так і на всі деталі автономних каналізацій та вузли очисних споруд. Адже ми використовуємо комплектуючі найвищої якості, які перевірені часом.

Спорудження очистки чи виготовлення резервуару з поліпропілену – це особливий проект, для реалізації якого наші фахівці шукають актуальні рішення. Клієнтам також пропонується ряд додаткових послуг і сервісів. Звертайтеся до нас, наша якість і ціни вас точно задовольнять!